Telefon: +420 737 633 730 | Email: oms.sumperk@seznam.cz | Adresa: Nemocniční 53, Šumperk, 787 01 | ČÚ: 1900457369 / 0800 | IČ: 67777813

Novinky

Nabídka pachových ohradníků – Antifer

autor: | 20. 01. 2021 | Inzerce, Novinky

pachové ohradníky ANTIFER. Pachové ohradníky ANTIFER cílí na problematiku s divokou a vysokou zvěří, dále cílí v boji proti krtkům, kunám a hlodavcům.

 Naše produkty jsou prvními českými pachovými ohradníky simulující pach lidí či velkých predátorů, který odrazuje zvěř od vstupu do hospodářských či soukromých prostor.

Spolupracujeme s Lesy České republiky, s. p anebo L.E.S. CR spol. s r.o., dodáváme i městům a obcím v ČR a i do zahraničí.

Pachový ohradník ANTIFER je:

–           ÚČINNÝ přípravek, který CHRÁNÍ hospodářské plodiny, silnice či soukromé objekty před nežádoucím vstupem lesní zvěře

–           Inovativní ČESKÝ VÝROBEK, vyvinutý expertním týmem zkušených chemiků

–           Chráněn PRŮMYSLOVÝM VZOREM

Pachový ohradník ANTIFER využívají:

–           Zemědělci

–           Lesníci a myslivci

–           Zahrádkáři

–           Deratizátoři

–           Správa silničních a drážních komunikací

–           Golfová hřiště

–           Obce a města

Náš sortiment obsahuje pachové ohradníky proti divoké a vysoké zvěři, ale také i proti kunám, krtkům a hlodavcům. Pachový ohradník ANTIFER má široké možnosti využití, používá se např. k ochraně polí, zahrádek, lesů, silnic či vinic. Jeho aplikace je velmi snadná. Díky své vysoké koncentraci jej není nutné aplikovat každý den. Aplikace se provádí zhruba po 4 – 5 ti týdnech, pokud je pachový ohradník ANTIFER chráněné před slunečním zářením a přímým deštěm (můžete použít cokoliv od nařezaných instalatérských trubek, po různé plastové kelímky, sklenice či nastříkat na porézní montážní pěnu apod.).

Dříve jsme používali pěny, které již pach obsahovaly, ale ukázalo se, že je to nepraktické.

Důvody:

·         menší objem a stejné náklady tudíž – větší cena za menší množství

·         neekologické jelikož dodáváme i do chráněných oblastí, po otevření bylo nutno vše z tuby naaplikovat, takže vše spotřebovat na první aplikaci. Naopak roztok je aplikován pomocí mlžícího rozprašovače a na jednu aplikaci postačí 2x či 3x stříknout, takže spotřeba je opravdu mizivá. 

Novinkou v našem sortimentu zboží Odpuzovač kun, který chrání motor a interiér vašeho automobilu. Jedná se o plastový aplikátor s magnety, který se dá snadno přidělat a zároveň použít po výměně náplně opakovaně. Přípravek má specifický zápach a kunám připomíná pach predátora. Přípravek neobsahuje toxické látky a není škodlivý pro domácí mazlíčky či jiná volně žijící zvířata.

Výhodou našeho výrobku je, že balení není v tlakových lahvích, které často pod vlivem teploty a záření explodují.

Zajímá Vás více prosím kontaktujte mě na níže uvedeném mob. čísle.

V příloze vám posílám naší prezentaci + velkoobchodní ceníky.

Pokud budete mít zájem naše zboží objednat, můžete mi poslat email nebo volat na mobilní telefon.

Věřím, že Vás můj návrh zaujal a těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem,

Simona Vlková

Obchodní zástupce pro ČR

Mob. 603 242 060

Email: simona.vlkova@seznam.cz

Produkty najdete na www.antifer.cz